Dystrybucja karmy Bento Kronen

Hotel dla psów i kotów

Oferujemy Państwu całoroczny hotel dla psów i kotów.

Hotel jest ogrzewany, z całodobową opieką nad zwierzętami sprawowaną przez opiekunów posiadających fachową wiedzę i doświadczenie.

Wiemy w jaki sposób zaopiekować się Waszym pieskiem, nieważne czy jest to 60 kg bernardyn czy 2,5 kg chihuahua. Spacery, pożywienie, ilość ruchu będą dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. W naszym hotelu każdy pies ma osobne miejsce ( nie klatkę ). Jest to duży boks hotelowy, do którego jest możliwość włożenia jego własnego legowiska, zabawek i gryzaków i gdzie może swobodnie poruszać się. Na spacery psy wyprowadzane są 3 razy dziennie i puszczane luzem na ogrodzone wybiegi ( jeżeli właściciel sobie życzy pies może być wyprowadzany na smyczy ). W przypadku gdy pies lubi towarzystwo innych psów jest możliwość spaceru z innym psem i wspaniałej zabawy pod okiem opiekuna. Personel hotelowy dba o to by każdy pies czuł się dobrze nie tylko fizycznie ale również psychicznie, dlatego nigdy nie brakuje u nas głaskania i miłego słowa.

Na życzenie klienta istnieje możliwość skorzystania z usług dodatkowych:

  • dodatkowy spacer
  • usługi kosmetyczne
  • kąpiel psa

Nasza firma proponuje również usługę opieki nad psem w domu klienta.

Odpowiednie boksy całoroczne maja również koty, niestety nie mają one możliwości wyjścia na zewnątrz lecz dbamy o to aby się nie nudziły. Boksy wyposażone są w drapaki, budki, zabawki i kuwety. Dzięki temu wasz kot może się wyspać w zaciszu swojego domku ( tak jak to lubią ) i pobawić się. Kuwety sprzątane są 3 razy dziennie a w czasie porządków każdy kot otrzymuje porcje pieszczot.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem