Dystrybucja karmy Bento Kronen

Kadra

Henryka Korkus

Henryka Korkus
jest założycielką i właścicielem zakładu. To jej pasja sprawia, że nasz zakład wciąż się rozwija i świadczy usługi na wysokim poziomie na wielu płaszczyznach (szkolenie, hotel, fryzjer, hodowla). Zwierzęta kocha od dziecka. Ukończyła Technikum Rolnicze w Pszczynie. W roku 1984 z psem Kuba przystąpiła pierwszy raz do egzaminu związkowego i ukończyła go z wynikiem 199 punktów. Członkiem Związku Kynologicznego jest od 1984 roku. Egzamin na tresera w Związku Kynologicznym zdała 27.04.1991 i w 2004 uzyskała tytuł instruktora. Wielokrotnie brała udział w zawodach ze swoim psem uzyskując bardzo dobre wyniki. Swoje doświadczenie zdobyła przez lata pracy z psami, prowadząc kursy grupowe i indywidualne oraz przez wnikliwą obserwację własnych psów podczas prowadzenia hodowli psów rasowych. Obecnie opiekuje się psami w hotelu, prowadzi szkolenia indywidualne i terapię dla psów z problemami.

Zobacz także:

Sonia Korkus

Sonia Korkus
- Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie
- Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Zwierząt Zagadnienia podstawowe i aplikacyjne
- egzamin na tresera zdała w 2008 teoretyczny a w 2009 praktyczny
- jest członkiem Związku Kynologicznego od 2001 roku

Od zawsze interesowały ją zwierzęta. Jej przygoda z psami rozpoczęła się w 1999 roku. Do pierwszego egzaminu związkowego z psem Bari, zaliczając go z wynikiem 190 punktów, przystąpiła w 2003 roku. W tym samym roku brała udział w pierwszych zawodach. Od tego czasu przygoda z psami ją wciągnęła i dalej wciąga. Regularnie startuje w zawodach osiągając wysokie lokaty. W naszym zakładzie prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne w zakresie: psie przedszkole, szkolenia podstawowe i ponadpodstawowe oraz przygotowuje psy do pracy z dziećmi (dogoterapii), prowadzi terapię dla trudnych psów. W dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę w zakresie szkolenia, hodowli i weterynarii.

Zobacz także:

Mirosław Korkus

Mirosław Korkus
wraz z rodziną prowadzi hodowlę psów rasowych. Z zawodu informatyk. Szkoleniem psów zajmuje się odkąd pamięta. Od 10 lat zajmuje się również opieką nad zwierzętami hotelowymi. Swoje wieloletnie doświadczenie w tej pracy potwierdził zdobywając Certyfikat opiekuna zwierząt (PETSISTTER). Prowadzi również szkolenia indywidualne i grupowe w naszym zakładzie w zakresie psów towarzyszących. Wielokrotnie brał udział w zawodach psów (agility, pies towarzyszący). Członkiem Związku Kynologicznego jest od 2000 roku. Pierwszy pies, z którym przystąpił do egzaminu związkowego to owczarka Rezi w roku 1994.

Zobacz także:

Anna Styrkowiec

Anna Styrkowiec
absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt. W naszym zakładzie opiekuje się zwierzętami przebywającymi w hotelu oraz poszerza swoje kwalifikacje w zakresie szkolenia i wychowywania psów. Zwierzęta to jej wieloletnia pasja a praca z nimi sprawia jej przyjemność i satysfakcję. Obecnie przygotowuje swojego pierwszego psa do egzaminu w Związku Kynologicznym.


Renata Urbaniak

Renata Urbaniak
w naszej firmie pracuje jako fryzjer dla psów i kotów. Swoje doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonego fryzjera. Jako fryzjer pracuje od 1999 roku. Dzięki tak wieloletniemu doświadczeniu doskonale potrafi zadbać nie tylko o doskonały wygląd psa lecz również o to aby wizyta u fryzjera była przyjemnością. Między innymi nie stosuje szubienicy aby psy czuły się swobodnie i komfortowo. Jest właścicielką sznaucera miniaturowego i miłośniczką psów długowłosych ponieważ bardzo lubi je czesać.


Danuta Olszewska

Danuta Olszewska
jest właścicielką owczarka niemieckiego i amstafa. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas prowadzenia własnej hodowli psów rasowych oraz pracy z psami. Szkoleniem psów zajmuje się od wielu lat. Członkiem Związku Kynologicznego jest od 1991 roku. Egzamin na tresera zdała 02.02.1997. W naszym zakładzie zajmuje się prowadzeniem szkoleń podstawowych (psie przedszkole i szkolenia z zakresu posłuszeństwa zerówka i szkoła podstawowa). Psy to jej pasja a praca z nimi to przyjemność i oderwanie od codziennej pracy biurowej.